logo
Albi Gloomhaven

Albi Gloomhaven

50%
Albi Gloomhaven
Krátký popis: Parametry Albi Gloomhaven Popis produktu Taktická společenská hra s mnoha oceněními, která si získá každého, kdo rád ...
Výrobce: Albi
Kategorie: Stolní hry
Cena od:   2 793 Kč
Popis produktu

Parametry Albi Gloomhaven

Popis produktu

Taktická společenská hra s mnoha oceněními, která si získá každého, kdo rád vymýšlí bojové strategie a promýšlí si kooperaci s ostatními. Čeká na vás fantasy svět plný dobrodružství, nestvůr, proti kterým budete bojovat o život, a pokladů, které budete společně s dalšími hrdiny hledat. A nejlepší na tom je, že ji můžete hrát znovu a znovu a pokaždé bude úplně jiná.

Každá výprava bude originál

Strategická desková hra pro jednoho až čtyři hráče, ve které si procvičíte, jak moc dokážete spolupracovat a taktizovat. Je pro vás připraveno 17 různých hrdinů a 112 scénářů, takže každá hra bude úplně jiná a budete muset vymýšlet nové postupy i s ohledem na to, jakou postavu zrovna dostanete.

Bojujte, taktizujte, vyhrávejte

Vyzkoušíte si, jaké to je stát se žoldákem na hranici civilizace a pustíte se do dobrodružství za hradbami Gloomhavenu, kde na vás čekají pochmurné lesy, zasněžené jeskyně a dávno zapomenuté kobky. Pustíte se do boje o moc, peníze i o život a musíte vymyslet ten nejúspěšnější bojový plán.

Nejlepší hra světa

Gloomhaven byla označena za nejlepší hru světa společností Boardgamegeek a za nejinovativnější, nejlepší kooperativní hru a hru roku 2017 cenou Golden Geek a Dice Tower. V téměř desetikilové krabici najdete 18 figurek, vyvíjející se mapu světa, 112 scénářů, 17 postav, více než 1700 karet, 47 odlišných typů nepřátel a pravidla.

Top v kategorii