logo
Albi Bang! Základní hra

Albi Bang! Základní hra

94%
Albi Bang! Základní hra
Krátký popis: Parametry Albi Bang! Základní hra Popis produktu Pokud hledáte nějaký hezký dárek pro děti, nebo jen šikovnou zábavu ...
Výrobce: Albi
Kategorie: Karetní hry
Cena od:   239 Kč
Popis produktu

Parametry Albi Bang! Základní hra

Popis produktu

Pokud hledáte nějaký hezký dárek pro děti, nebo jen šikovnou zábavu na doma, či na cesty, pak je tato karetní hra dobrou volbou. Stylové karty, graficky krásně zpracované, dokonale navodí atmosféru Divokého západu. Hra vám nabídne zábavu a nečekané zvraty, podpoří fantazii a postřeh, zprostředkuje celou řadu promyšlených detailů, které mohou působivě zvrátit dějovou linku. Hra je díky tomu napínavá a zábavná v každém okamžiku. Mohou ji hrát děti sami, nebo celá rodina společně. Každý hráč má svůj úkol podle toho, kterou postavu si vylosuje. Nechte se překvapit, jestli na vás padne postava šerifa, bandity, nebo odpadlíka, který se rafinovaně chce stát novým šerifem. Důležité je neprozradit spoluhráčům svou identitu. Tak co, přidáte se?

Zábava pro celou rodinu

Ať už chcete děti něčím smysluplným zabavit, nebo si užít společné rodinné okamžiky, karty jsou v takovém případě sázka na jistotu. Karetní hry zpravidla baví každého člena rodiny. Pokud jsou navíc i pravidla pojatá kreativně, pak se můžete spolehnout na dokonalou zábavu, kopec legrace a cenné společné zážitky.

Pravidla hry

Šerif má tradičně za úkol zabít všechny padouchy, zločince a odpadlíky. Zápasí s mnohými, kteří si brousí zuby na jeho pozici. K dispozici má naštěstí celou řadu věrných pomocníků. Zajímavě pojatá pravidla vnášejí do hry celou řadu nečekaných zvratů, honiček a point. Nechte se překvapit.

Postřeh, logika, rychlost a rozhodování

Zdánlivě komplikovaná pravidla po jednom až dvou odehrání budete vnímat velmi intuitivně. Hlavní podstatou je především promyšlené taktizování jednotlivých hráčů s přihlédnutím k jejich konkrétní roli. Pokud si hráči tento fakt uvědomí, zjistí, že šerif není v úzkých, i když je ve hře sám proti dvěma banditům…

Stylový design

Už jen vzhled karet dává tušit, že si tvůrci dali opravdu záležet. Emoce a napětí Divokého západu jsou krásně cítit z každé karty, promyšlená pravidla vám nabídnou dokonalou zábavu, u které se rozhodně nebudete nudit vy, ani vaše děti.

Top v kategorii