logo
Albi Bang! Město duchů

Albi Bang! Město duchů

95%
Albi Bang! Město duchů
Krátký popis: Parametry Albi Bang! Město duchů Popis produktu Město duchů obsahuje hned dvě rozšíření oblíbené karetní hry Bang! M ...
Výrobce: Albi
Kategorie: Karetní hry
Cena od:   212 Kč
Popis produktu

Parametry Albi Bang! Město duchů

Popis produktu

Město duchů obsahuje hned dvě rozšíření oblíbené karetní hry Bang! Můžete zvolit Dodge City nebo High Noon. Hrát se dají pouze se základní sadou hry Bang!, ale můžete si vybrat, jestli se rozhodnete hrát je jednotlivě, nebo rovnou obě najednou. Karty, které patří do rozšíření Dodge City, můžete rozpoznat pomocí znaku bizona v pravém horním rohu. Karty, které spadají do rozšíření High Noon mají znak High Noon na zadní straně. Rozšíření s sebou nese 15 nových postav, 8 karet rolí a 40 nových karet, které se dají zamíchat s původními herními kartami.

Nové postavy

Rozšíření přináší 15 nových postav, které se smíchají s původními. Nové speciální vlastnosti dokážou hru obohatit, například Chuck Wengam může dobrovolně ztratit jeden život výměnou za 2 nové karty.

Karty se zeleným okrajem

Některé nové karty mají zelený okraj. Takové karty je potřeba vykládat lícem vzhůru před sebe na stůl a lze je použít až v rámci následujícího tahu po jejich vyložení.

High Noon

Karty spadající do rozšíření High Noon se drží odděleně od ostatních karet a celý baliček se otočí lícem nahoru a na počátku každého tahu se z balíčku vytáhne horní karta a umístí se doprostřed stolu. Efekt karty platí po celou dobu trvání kola.

Speciální varianta pro tři hráče

Pokud budete chtít hrát ve třech, není problém. Role zůstávají pouze tři: pomocník šerifa, bandita a odpadlík. Šerif v této variantě není, takže do vězení může padnout kdokoliv a všichni mohou blafovat.

Top v kategorii