logo
Albi Bang! Divoký západ

Albi Bang! Divoký západ

92%
Albi Bang! Divoký západ
Krátký popis: Popis produktu Úvod: Divoký západ je další ze série malých rozšíření populární hry Bang! Tato sada obsahuje 18 karet, které je možné rozdělit na ...
Výrobce: Albi
Kategorie: Karetní hry
Cena od:   96 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Úvod:

Divoký západ je další ze série malých rozšíření populární hry Bang! Tato sada obsahuje 18 karet, které je možné rozdělit na karty postav a speciální karty obdobného charakteru jako má Pravé poledne a Fistful. Karet postav je 8 a zbylých karet je 10.

Příprava hry:

Karty postav přidejte k ostatním kartám postav. Dobře karty zamíchejte a rozdělte je mezi hráče tak, aby každý hráč měl dvě (lze hrát i pouze s jednou postavou- nedoporučujeme). Kartu Divoký západ zatím dejte stranou. Ostatní karty z rozšíření Divoký západ řádně zamíchejte, položte je na stůl a dospod balíčku dejte kartu Divoký západ.

Pravidla hry:

Ve hře platí stejná pravidla jako při hraní klasického Bang!, pouze je zde pár výjimek. Pokud hráč zahraje kartu dostavník nebo kartu Wells Fargo, vezme si balíček Divokého západu před sebe, otočí jednu kartu a nahlas přečte její efekt.

Takto přečtený efekt platí až do doby, než je zahrána nová karta z balíčku karet Divokého západu. Pokud se však do hry dostane karta Divoký západ, nebude tato karta vyřazena běžným způsobem, ale zůstává ve hře až do její konce.

Ukázka některých postav:

  • Big Spencer - Hráč má 9 životů, začíná s 5 kartami na ruce. Hráč nemůže použít karty Vedle.
  • Terren Kill - Má tři životy. Vždy, když by měl zemřít, otočí kartu - pokud karta není piková, může hráč pokračovat ve hře s jedním životem a lízne si jednu kartu.

Ukázka speciálních karet:

  • Roubík - Hráči nesmí mluvit, kdo promluví ztrácí jeden život.
  • Madam Zuzana - Během svého tahu musí každý hráč zahrát minimálně 3 karty. Pokud to některý z hráčů nesplní, ztrácí jeden život.

Recenze Albi Bang! Divoký západ (27)

Top v kategorii