logo
Airfix Starter Set figurky A55210 German Infantry Multi-Pose 1:32

Airfix Starter Set figurky A55210 German Infantry Multi-Pose 1:32

95%
Airfix Starter Set figurky A55210 German Infantry Multi-Pose 1:32
Krátký popis: Popis produktu Sada figurek doplňujících modely Sada figurek doplňujících modely. Velikost figurek je 1:32 , 5,5 cm. Balení obsahuje: 102 dílků ...
Výrobce: Corfix
Kategorie: Vojáci
Cena od:   319 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Sada figurek doplňujících modely

Sada figurek doplňujících modely. Velikost figurek je 1:32 , 5,5 cm. Balení obsahuje: 102 dílků ke slepení, lepidlo, 2 štětce a 6 barviček (2x27, 33, 61, 118, 121)

Informace o originálu:

Za druhé světové války byli příslušníci německé pěchoty snadno rozpoznatelní podle jejich šedivých uniforem a charakteristických přileb. Většinou byli ozbrojeni buď puškou Mauser, nebo samopalem MP40, účinnými a velice přesnými zbraněmi. Střeleckou podporu pak obstarávaly hrůzu nahánějící kulomety MG34 a MG42. Oba vynikaly svou vysokou kadencí a podle jejich typického zvuku je bylo možné rozpoznat na kterémkoliv bitevním poli.

Tato sada šesti figurek v různých pozicích je výborná pro interaktivní výstavku spolu s jak americkou, tak britskou pěchotou.

Barevné schéma (Potřebné barvy):

Německá pěchota, 2. světová válka - 27, 27, 33, 61, 118, 121

Detaily modelu:

  • Měřítko: 1:32
  • Počet dílů: 102
  • Počet figurek: 6
  • Velikost: 55 mm
  • Obtížnost: 1
  • Body Flying Hours: 1

Doporučeno pro děti od 8 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!

Akrylová barva pro modeláře Humbrol Acrylic

  • Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem přímo z plechovky. Při použití airbrushe nařeďte vhodným ředidlem, jako je například voda. Dvě tenké vrstvy jsou lepší než jedna silnější. Obvyklý poměr při ředění je 2:1 ve prospěch barvy. Nehořlavá báze, rychle zasychá, 1-2 hodiny do úplného zaschnutí, v případě lesklých a kovových nátěrů o něco déle. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje konzervační činidla 5 Chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-one, 2-methyl-2H-isothiazol-3-one (3:1), 2- phenoxyethanol.
  • Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Poly Cement (5 ml)

Lepidlo na bázi rozpouštědla, které je vhodné výhradně pro lepení modelů.

  • Návod na použití: Používejte na běžné plasty používané při výrobě modelů včetně polystyrenu a ABS. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem dokud nedrží. Spoj schne 10-20 minut, dokonale vytvrdne za 1 hodinu. Přečtěte a uschovejte.
  • Varování! Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování par. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Recenze Airfix Starter Set figurky A55210 German Infantry Multi-Pose 1:32 (2)

Top v kategorii