logo
ADC Blackfire Dobble: Základní hra

ADC Blackfire Dobble: Základní hra

96%
ADC Blackfire Dobble: Základní hra
Krátký popis: Parametry ADC Blackfire Dobble: Základní hra Popis produktu Váháte, jak smysluplně zabavit vaše děti? Stolní hra je ...
Výrobce: ADC Blackfire
Kategorie: Stolní hry
Cena od:   235 Kč
Popis produktu

Parametry ADC Blackfire Dobble: Základní hra

Popis produktu

Váháte, jak smysluplně zabavit vaše děti? Stolní hra je dobrou volbou. Je zajímavá, nápaditá, kreativní a podpoří logické myšlení, postřeh a rychlé rozhodování. Hra má pět verzí, ve kterých hráči hledají dva stejné symboly přímo na kartách, karet se co nejrychleji zbavují, nebo jich naopak sbírají co nejvíc. Záleží na verzi, jakou se rozhodnete hrát. Karty jsou kulaté a hezky barevné, ukryté v plechové krabičce, která je velmi odolná, což oceníte především při cestování. Pravidla pochopíte doslova za pár sekund. Hra je určená pro dva až osm hráčů od šesti let. Je to investice, která se vám vyplatí. Hru můžete hrát doma, na návštěvě, nebo na dovolené. Je ideální pro vyplnění dlouhého odpoledne a zároveň je hezkým tipem na krásný dárek pro vaše nejmenší. Užijete si spoustu legrace.

Užijte si společné okamžiky

Všichni hráči jsou do hry zapojeni stejným dílem. Každý trénuje postřeh, rychlost a rozhodování, bez ohledu na věk. Hra je velmi zábavná, a proto si ji užijí nejen děti, ale i jejich rodiče, nebo prarodiče. Určitě si ji přibalte s sebou na návštěvu, nebo na cesty.

Co je cílem

Každá mini hra má svá pravidla. Společným cílem je vždy být nejrychlejším hráčem, který pojmenuje stejný symbol na dvou kartách. Další postup už pak záleží na konkrétních pravidlech zvolené hry. Hra je rychlá, zábavná a má spád.

Povedený design děti zaujme

Karty jsou ukryté v praktické plechové krabičce, kterou zdobí nápaditý potisk. Kombinace barev působí milým a pozitivním dojmem a děti jistě zaujme hned na první pohled. Karty mají atypický kulatý tvar a zdobí je krásné barevné obrázky. Hra se pyšní oceněním Hračka roku 2013.

Top v kategorii