logo
ADC Blackfire Dobble: Kids

ADC Blackfire Dobble: Kids

95%
ADC Blackfire Dobble: Kids
Krátký popis: Parametry ADC Blackfire Dobble: Kids Popis produktu Hra, ve které si potrénujete postřeh a skvěle se zabavíte. Tato ...
Výrobce: ADC Blackfire
Kategorie: Stolní hry
Cena od:   238 Kč
Popis produktu

Parametry ADC Blackfire Dobble: Kids

Popis produktu

Hra, ve které si potrénujete postřeh a skvěle se zabavíte. Tato varianta oblíbené karetní hry je určena především menším dětem, které si hraním trénují postřeh a poznávací schopnosti. Na každé kartě je šest různých zvířátek a vaším úkolem je, co nejrychleji stejná zvířátka odhalit. Pravidla jsou opravdu jednoduchá a najdete v nich i několik různých variant hry. Kulaté hrací karty jsou hezky ilustrovány a dají se uložit do plechové krabičky, kterou můžete snadno přenášet. Tuto oblíbenou hru si tak můžete zahrát doma i na cestách.

Kouzlo spočívá v rychlosti a jednoduchosti

Stejně jako svůj starší bratříček je i verze Kids velmi svižnou a zábavnou hrou pro celou rodinu. Hra spočívá v rychlosti nalezení stejných zvířátek na hracích kartách. Velikou výhodou jsou opravdu jednoduchá pravidla, která dětem vysvětlíte během chviličky. I zdánlivě banální hra pro děti okamžitě vtáhne do děje celou rodinu.

Potrénujte svůj postřeh

Tato verze populární hry je určena pro děti již od 4 let, a je tak ideální pomůckou k tréningu rozlišovacích schopností a postřehu. Hra je primárně pro děti, ale díky své svižnosti si ji rychle oblíbí i ostatní členové rodiny. Nezáleží přece na věku, ale na postřehu.

Několik verzí hry

Kromě základní verze hry najdete v pravidlech popsány i další varianty, kterými si můžete zábavu zpestřit. Tři varianty vycházejí z předchozích verzí hry Dobble, ale dvě jsou speciálně uzpůsobeny této dětské verzi. Všechny varianty jsou velmi jednoduché, mají spád a pobaví děti i dospělé.

Top v kategorii