logo
ADC Blackfire Dixit: Základní hra

ADC Blackfire Dixit: Základní hra

97%
ADC Blackfire Dixit: Základní hra
Krátký popis: Parametry ADC Blackfire Dixit: Základní hra Popis produktu Ať už pro děti hledáte smysluplnou zábavu na doma, na ces ...
Výrobce: ADC Blackfire
Kategorie: Stolní hry
Cena od:   549 Kč
Popis produktu

Parametry ADC Blackfire Dixit: Základní hra

Popis produktu

Ať už pro děti hledáte smysluplnou zábavu na doma, na cesty, nebo na návštěvu, pak budete jistě spokojeni. Princip hry spočívá ve schopnosti pomocí příběhu dobře a výstižně popsat vylosovanou kartu. Pokud to ostatní dobře uhodnou, vypravěč získá cenné body. Hlavní pointa je v tom, aby hráč sám strategicky a takticky určil, jak detailně danou kartu popsat – příliš lehký, nebo naopak příliš složitý popis mu tím pádem přinese ve výsledku méně bodů. Hra díky tomu krásně rozvíjí fantazii a představivost. Za zmínku jistě stojí i velmi hezky zpracovaná grafika karet, která rozvoji kreativního myšlení krásně pomáhá. Zavítejte do světa pohádek a příběhů a zahrajte si hru, která vás bude opravdu bavit. Je to parádní zábava pro děti i rodiče, stvořená nejen pro dlouhé zimní večery.

Dokonalá zábava

Dopřejte dětem zase trochu jiný typ zábavy, vítané zpestření a něco nevšedního, nebo si udělejte čas a hru si zahrajte dohromady jako rodina. Nasmějete se a budete mít pěkný společný zážitek. Hru můžete hrát doma v obyváku, nebo ji složit do krabičky a vzít na deku k vodě.

Pravidla hry

Pravidla jsou jednoduchá a dobře pochopitelná. Karty jsou graficky pojaté velmi netradičně, což hezky podporuje kreativitu pro tvorbu příběhu, který musí každý vymyslet. Háček je v tom určit míru, jak moc do detailu kartu pomocí příběhu popsat – lehký, nebo naopak příliš komplikovaný popis způsobí nepochopení u ostatních hráčů a tím pádem vypravěč nezíská body.

Fantazie a představivost

Smyslem hry je odvyprávět příběh na základě karty. Právě to děti donutí zamyslet se a dát příběhu odpovídající myšlenku. Do příběhu nutně vstoupí dávka fantazie, představivosti, tvořivosti a hravosti každého jednotlivého vypravěče. Hezky rozvíjí slovní zásobu a navíc je zajímavé sledovat, jak si poradí ostatní spoluhráči, včetně jejich asociací.

Nevšední grafika

Hra se pyšní oceněním Hra roku 2010 dle zájmu spotřebitelů. Vzhled a zpracování karet, hlavní myšlenka a pravidla hry jsou opravdu promyšlená a propracovaná do posledního detailu. Je to hra, která nápaditě zabaví celou vaši rodinu a zároveň je to tip na pěkný dárek. Nechte se inspirovat.

Top v kategorii